سیاست حریم خصوصی

لوکس پک، تجربه یک پذیرایی بی دردسر

ارائه انواع پک همایش ، پک صبحانه ، پک میان وعده ، زیپ کیپ ختم ، پک پذیرایی ترحیم

ما که هستیم؟

ما یک مجموعه ارائه دهنده خدمات پذیرایی به نام لوکس پک هستیم. نشانی وب‌سایت ما: پک پذیرایی .

ما کدامیک از اطلاعات شخصی را جمع آوری میکنیم و چرا؟

دیدگاه‌ها

هنگامی که بازدیدکنندگان نظرات خود را در سایت ما می‌نویسند، ما برای بررسی نظرات و پاسخ دادن به آن‌ها، اطلاعاتی را که در فرم نظرات و همچنین وارد می‌کنند، جمع آوری می‌کنیم. علاوه بر این آدرس IP عمومی شما را برای جلوگیری از پیام‌های اسپم نگه داری می کنیم.

 

فرم‌های تماس

طبیعتا زمانی که شما در فرم‌های تماس اطلاعاتی وارد می‌کنید، تمایل دارید ما آن اطلاعات را بررسی کنیم و به شما پاسخ دهیم. ما هم برای این که راه ارتباطی با شما داشته باشیم، آدرس ایمیل شما را نکه می‌داریم.

کوکی‌ها

اگر شما نظر خود را در سایت ما ثبت کنید، ممکن است برای ذخیره نام، آدرس ایمیل و وب سایت خود در کوکی‌ها تصمیم گیری کنید. اینها برای راحتی شما هستند، زمانی که می‌خواهید نظر دیگری را ارسال کنید، دیگر شما مجبور نیستید دوباره جزئیات خود را پر کنید . 

اگر از برگه ورود ما بازدید نمایید، ما یک کوکی موقت برای مشخص نمودن اینکه آیا مروگر شما کوکی قبول می‌کند را تنظیم می‌کنیم. این کوکی محتوای اطلاعات شخصی شما نیست و وقتی مرورگر شما بسته می‌شود از بین می‌رود.ضی می‌شود.

محتوای جاسازی‌شده از دیگر وب‌سایت‌ها

مقالات موجود در این سایت ممکن است شامل محتوای تعبیه شده (مثلا ویدئوها، تصاویر، مقالات و غیره) باشد. مطالب جاسازی شده از وب سایت‌های دیگر مثل آپارات و نقشه گوگل رفتار دقیقا همان طوری که بازدید کننده از وب سایت دیگر بازدید کرده است.

این وبسایت‌ها ممکن است اطلاعاتی مربوط به شما را جمع‌آوری کنند، از کوکی‌ها استفاده کنند، ردیابی سوم شخص اضافه را جاسازی کنند و تعامل شما را با محتوای تعبیه شده نظارت کنند که شامل ردیابی تعامل شما با محتوای جاسازی شده است اگر حساب کاربری داشته و به آن وبسایت وارد شده باشید.

تجزیه و تحلیل

اطلاعات شما را با چه کسی به اشتراک می‌گذاریم؟

چه مدت ما اطلاعات شما را حفظ می‌کنیم؟

برای کاربرانی که در وب سایت ما ثبت نام می‌کنند (اگر وجود داشته باشند)، ما همچنین اطلاعات شخصی را که در مشخصات کاربر آنها ارائه می‌کنیم، ذخیره می‌کنیم. همه کاربران می‌توانند اطلاعات شخصی خود را در هر زمان (به جز آنها که نمی‌توانند نام کاربری خود را تغییر دهند) ببینند، ویرایش و یا حذف کنند. مدیران وب سایت همچنین می‌توانند این اطلاعات را مشاهده و ویرایش کنند.

داده‌های شما را به کجا ارسال می‌کنیم

دیدگاه‌های بازدیدکننده ممکن است از طریق یک سرویس تشخیص جفنگ خودکار بررسی شوند.

 

 

امتیاز ما
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

جستجو در سایت

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه